Ofis Cam Temizliği

Boş ve eşyalı ofislerin haftalık ve aylık cam silimleri, mağaza vitrin camları silimleri ve dış cephe cam temizliği ; firmamız tarafından işinde ehil uzmanlar ile en iyi şekilde yerine getirilir. İç mekan kirliliği ve dış etkenler ile kirlenen cam ve çerçeveler uzun süre temizlenmez ise işlem yapmak güçleşir ve kir yüzeye oturur. Bu nedenle düzenli cam ve çerçeve temizliği önem taşımaktadır.

İnşaat sonu ofis camı temizliğinde kullanılan malzemenin ve ekipmanın, cam üzerinde çizik bırakmaması açısından üst segment malzeme ve ekipmanlar tercih edilmektedir. Kurumuş bant izleri, buna yönelik özel teknikler ile hassasiyet içerisinde yüzeyden alınır, cam üzerinde mevcut olan boya kalıntıları temizlenir. İnşaat sonrası dış cephe camlarının siliminde ulaşılamayan alanlar var olduğunda, vinç yardımı ile erişimi zor bölgeler atlanmadan temizlik gerçekleştirilir.

Eşyalı ofis cam silimi, tüm İstanbul geneli eşyalı ofislere haftalık ve aylık ofis camı temizlik hizmeti verilmektedir. Bu konuda bütçe dostu ekonomik abonelik teklifler hazırlayıp müşterisine sunan temizlik şirketimiz, iş güvenliği açısından da ortamda yapılması gereken değişiklikleri yine hizmet alıcısına aktarmaktadır. Firmamız, bir defalık değil uzun vadeli hizmet anlayışı ile hizmette tüm sistemlerini oturtmakta ve düzenli periyodik hizmet sağlamaktadır.

Ofis iç bölmeleri de dış camlar kadar temizlik ve hassasiyet gerektirir. Cam temizliğinde çerçevelerin kirliliğinin alınması ortamda oluşacak kirliliğin önlenmesi açısından önem taşımaktadır.

Işıltı Temizlik cam temizlik personellerinin yüksekte çalışma ve diğer tüm iş güvenlik belgeleri mevcut olup, yapılacak olan hizmet öncesinde tarafınıza iletilir.

Işıltı Temizlik, cam temizliği hizmetini yasal olarak uzmanlaşmış branş nace koduyla yürütmektedir.

Aydınlık ve ferah ofisler için camların düzenli olarak temizlenmesi ve cam temizlik personelinin sıklıkla değişmemesi önemlidir. Personellerimizin kullandığı temizlik bez ve ekipmanları cam yüzeye uygun özellikte olup cama zarar vermemektedir.

Ofis camı siliminde dikkat edilecek bazı hususlar

Çerçevelerin mutlak olarak camlardan önce temizliği yapılmalı ve cam silimi sırasında su akıntısı olmuş ise mutlaka kurulanmalıdır. Cam temizliğine, temiz silecekler ile üst kısımlardan başlanır ve S harfi doğrultusunda cam boyunca aşağıya doğru indirilir. Kirin etrafa aktarılmasını önlemek için silecek bıçağı sürekli temizlenmelidir. Cam temizliğinin tercihen bulutlu günlerde yapılmasında fayda görülür. Dış cephe cam pencereleri yılda iki defa silinmelidir.