Ofis Temizlik Hizmetleri

Ticari bir hizmet olarak görülen ofis temizliği hizmeti aslında şirketlerin ön yüzünün göstergesidir. Modern aletler ve donanım ile sistematik şekilde çalışan Işıltı Ofis Temizlik Firması adeta ofisleri yeniliyor. Eski tip ilkel temizlik yöntemlerine son veren firma akılcı yöntemleri ile de ofislerin geleceğine katkı olabilecek yenilikçi projeler hazırlıyor.
Şirketlerin başarısının ofis düzenine ve çalışanların motivasyonuna bağlı olduğu kanıtlanmıştır. Tüm şirketlerin ofis içi hijyen sorgulamasını belirli aralıklar ile yaparken iş kalitesi ve kolaylığı açısından düzenli periyodik hizmet alması kadar önemlidir.

Parttime Ofis Temizliği: Gün içi kirliliğin zaman geçirmeden ortadan kaldırılması, kirin yüzeylere oturmaması, kötü kokuların oluşmaması ve hijyen açısından hazırlanan bir programdır. Hemen hemen her gün işleyen bu sistemde hafta sonları ise detaylı temizlik daha geniş zaman süreçlerinde yapılmaktadır.

Tam Gün Ofis Temizliği:  zamanlı Gün içi ortak alan temizlikleri ve wc bölümleri için düşünülen bu temizlik hizmeti ek olarak bir çok fayda sağlar. Gün içi lokal kirlenme ve beklenmedik durumlar için birebir hizmettir. Günümüzde bu hizmete ek avantajlı bir çok iş eklemektedirler. Bu durumdaki zaman zaman amacından şaş neden sebep olmak ve kaliteyi düşürmektedir. Tam zamanlı ofis temizliği alan işletmelerin sayısı onu geçen gün büyümektedir.

Acil Ofis Temizliği: Hemen hemen her işletme ve ofisin gelmesine yardımcı olmak için ivedice bir temizlik firması çağırmaktır. Temizlik hizmeti için gerekenler. Bu tür temizliklerde hızlı işbaşı yapmak. Işıltı Acil Temizlik Ekipleri, bir telefon kadar yakındır.
Acil temizlik hizmetlerine hangi ücretleri kaldırabilirdiniz? Ani ofis denetimleri öncesi, iş toplantıları öncesi, reklam çekimleri öncesi, su baskını ve yangın sonrası gibi araçlar acil temizlik şirketleri talep edilir.

İnşaat Sonrası Ofis Temizliği: İnşaatı bitmiş ofislerin kaba ve ince kirlerini, alçı döküntülerini, boyaların yerini alabileceklerdir. İnşaat sonu ofislerde temizlik servisi yanı sıra dezenfektan uygulaması da atlanmamak.

Boya Badana Sonrası Ofis Temizliği:  boya biriktirmeye devam ediyor. Uzun vadede kaçmadı işlerden oldukları oysaki. Boya badanaktan zaman süresinin kısalığı. Bu işlerin yapılışı ile birlikte programın yapılması gerekenlerdir.

Taşınma Sonrası Ofis Temizliği:  Taşınma sonrası ofis temizliği dikkat en önemli unsurları temizlenen alana dayandırmak. Bir düzende ve oda oda temizlemede fayda vardır. Sağlayanabiliyor ancak taşınma öncesi ve taşınma sonrası alanda daha iyi sonuç verir.

Ofis temizliği giderken alınacak makine ve ekipmanları:  Halı yıkama makinası, zemin parlatma ve cilalama makinası, cam uzatma aparatları, merdivenler, elektrik parçaları, cam silecekleri, buhar jeneratörleri, kaygan zemin levhaları, temizlik presleri, kovalar, mikrofiber temizlik bezleri, çekpas, fırça , spreyler, flanel bez, yağ ve kir sökücü, dezenfektan gruplar, temizlik kimyasalları.