İnşaat Sonrası Ofis Temizliği

Işıltı Temizlik , daha 90’lı yıllarda ofis hijyeni konusunda açıklar fark edip o odada bu işi hiç bilmeyen ofis temizlik hizmeti, fulltime ve partime personel servisi ile hizmete başladı. Ofis temizliği işinin içindeki firma, bu tür temizliklerin sıradan tek ipucu temizlik anlayışından farklı olan bilincinin kavranması için elinden geleni yapar. Ofislerin hijyenik hale getirilmesi,  farklı ofis temizliği programları,  ofis halıfleks temizliği,  Ofis inşaatından temizliği bu hizmetlerin hayata geçirilmesi.

İnşaat sonrası ofis temizliği ; şirketler yeni tip ofislerini kurarken görsellikten dizayna, çok bir detaya dikkat etmek gerekir. Bazen bu detayların listelenip tarihi, bin bir emekle birkaç yılı bulabiliyor. İş yeri inşaatı, boya badanası, tadilatı bitip tükenme aşaması gelince sıradan bir temizlik firması. yerine profesyonel bir temizlik firması bulmak için. İ nşaatından temizlik işini uygularken işe yarayacak olan makine ve makine gruplarına kadar detaylar hakkında bilgi alınız.

İnşaat sonrası ofis temizliği riskleri aza indiren 5 formül

• Temizlik şirketleri, firmamız geçmiş referansları ve hangi dallarda uzmanlaştığı.

• Ofis temizlik firması, işin güvenliği, hizmet dökümü evrakları, işin şartı uygunluğu, makine listeleri, personel sertifikaları, imza belgelerinin istenmesi.

• Temizlik firması, komple ofisleri bir bütün halinde teslim etmek

• İşin aldığı işten anlayan bir yetkili ile  işin sıcağı takibinde.

• Temizlik ve satış teklifi için avantajınız.

Üst düzey ofis temizliği hiç materyale zarar vermeden gerçekleştirilir. Işıltı Temizlik Firması , modern ürün portföyüyle en iyi şekilde yürütülür .