Işıltı Ofis Temizliği Şirketi, 1996’dan günümüze, yetişmiş ve tamamı sertifikalı uzman personelleri ile ofis ve bürolarınızda genel ofis temizliği ve büro temizliği hizmeti, dış cephe cam temizlik hizmeti, ofis ilaçlama, ofis dezenfeksiyon işlemleri hizmetlerini sağlamaktadır.

Işıltı Ofis Temizlik Firması, iş yeri ve ofis temizlik hizmetlerini uygularken yetişmiş kadrosunun iş deneyimlerinin yanı sıra güvenilir olmasına da dikkat etmektedir. Işıltı Temizlik personelleri, her temizlik hizmetinin hijyen sağlamayacağını bilir, temizliğin yanı sıra hijyen kurallarına da dikkat eder. Temizlik şirketimizin 20 yıldan fazla süredir ayakta kalmasının bir sebebi de budur.

Ofis temizliği, firmamızın tüm ayrıntılarına dikkat ederek yaptığı bir yığın temizlik programları dizinidir. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok iş yerimizde vaktimizin geçmesidir. İş yeri temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artar.

2018 yılına ONLİNE HİZMET AL aktivitasyonu ile girecek olan Işıltı Ofis Temizliği Şirketi, süpriz temizlik paket kampanyaları ile hizmet cıtasını yükseltmeye devam etmektedir. Şimdi bir TIK kadar yakınınızda olan servis hizmetimiz ile daha hijyenik yarınlara IŞILTI OFİS TEMİZLİĞİ ile girmeniz umuduyla.